خدمات شیشه سکوریت ارشیا

فروش و نصب انواع دربهای اتوماتیک شیشه ای
شیشه های تاشو، شیشه های بالکنی و شیشه های اسلایدینگ

شماره تماس: 071-37267877
شماره موبایل: 09177154452
ساخت شیشه سکوریت در شیراز
تهیه و طراحی کلیه پروژه های شیشه های سکوریت در شیراز و جنوب کشور
قیمت شیشه سکوریت در شیراز
اجرای راه پله های شیشه ای
لوازم درب سکوریت در شیراز
طراحی و نصب درب های ریلی و شیشه های تاشو
تعمیر درب سکوریت در شیراز
طراحی و ساخت حمام های شیشه ای
فروش شیشه سکوریت در شیراز
طراحی و ساخت درب های اتوماتیک شیشه ای (اسلایدینگ)

درباره شیشه سکوریت ارشیا

فعالیت شیشه سکوریت ارشیا،

تهیه و طراحی و نصب شیشه های سکوریت

،

دربهای اتوماتیک شیشه ای

،

شیشه های ضد گلوله و ضد هجوم

،

شیشه های نمای ساختمان (اسپایدر)

و

تهیه یراق آلات شیشه های سکوریت در شهر شیراز و جنوب

کشور می باشد.
درباره شیشه ارشیا شیراز مدیریت شیشه سکوریت ارشیا (جناب محمد عباسی) فعالیت خود را در زمینه نصب شیشه های سکوریت، دربهای اتوماتیک شیشه ای، سکوریت اسپایدر و شیشه های ضد گلوله از سال 1382 در شهر صنعتی اصفهان و زیر نظر استادان قدیمی و بنام شیشه و آینه آغاز نمود، که می توان از نمونه کارهای ایشان در شهر اصفهان شهرداری استان اصفهان، میراث فرهنگی اصفهان، همکاری با شرکت انبوه سازی 300 و بسیاری دیگر از شرکتها در اصفهان نام برد.
پس از گذشت 7 سال و کسب تجارب کافی در این زمینه فعالیت خود را در شهر شیراز و با نام شیشه ساختمانی ارشیا شروع کرد، در ابتدا با طراحی، اجرا و نصب شیشه های سکوریت و دربهای اتوماتیک شیشه ای فعالیت خود را آغاز و پس از مدتی کارهای خاص از جمله شیشه های خم و لمینت طراحی و پیاده سازی پله های سکوریت و تهیه یراق آلات به کار خود ادامه داد.
پروژه ها و نمونه کارهای انجام شده توسط شیشه سکوریت ارشیا تنها مختص شهر شیراز نبوده و نمونه کارهای برای جنوب کشور، برازجان، لار، کیش و ... را می توان نام برد.
از دیگر نمونه کارهای انجام شده می توانی از بولینگ شهر بازی خلیج فارس، پاساژ های متعددی در شهر شیراز ، مجتمع پارک آبزیان آتیس و غیره از نمونه های دیگر کارهای انجام شده شیشه سکوریت ارشیا می باشد.
شیشه سکوریت ارشیا آمادگی خود را جهت تهیه، طراحی و نصب شیشه های سکوریت در شیراز و شرکت های انبوه ساز همراه با کادری مجرب و کارآزموده اعلام نموده و امیدوارست در این راستا بهترین کیفیت و بهترین قیمت را ارائه دهد.